Szkolenia grupowe

SZKOŁA NART I SNOWBOARDU „GROŃ” ZAPRASZA WSZYSTKICH, BEZ WZGLĘDU NA WIEK I UMIEJĘTNOŚCI NA SEZON ZIMOWY 2016/2017

Osoby, które pierwszy raz chcą spróbować swoich sił na stoku albo szlifować dotychczasowe umiejętności, mogą skorzystać z pomocy doświadczonych instruktorów.

Ponieważ w grupie raźniej!

Proponujemy szkolenia grupowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych, szkół, firm oraz grup zorganizowanych, które chcą spróbować swoich umiejętności w jeździe na nartach i snowboardzie.

Zaletą tego typu szkoleń, jest podział grup na stopień zaawansowania. Łatwiej jest uczyć się w gronie innych osób, naśladowanie instruktora oraz podpatrywanie jak to robią inni daje lepsze wyniki nauczania.

Dodatkowo spędzają oni miło i pożytecznie czas wolny w towarzystwie przyjaciół i nowych osób.

Szkoła narciarska Groń zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy na śniegu, połączonej z doskonaleniem jazdy na nartach!

Chcesz, aby Twoja Pociecha spędziła przyjemnie
i bezpiecznie czas na śniegu, podczas gdy Ty beztrosko szusujesz po stokach?

Zostaw ją pod naszą opieką!

 

Celem nadrzędnym szkoły Groń jest przede wszystkim nauka poprawnej, bezpiecznej techniki jazdy, który to cel realizujemy w optymalnych dla dzieci warunkach: zabawy, przy wykorzystaniu różnorodnych pomocy dydaktycznych oraz elementów rywalizacji.

Jazdę i szkolenie narciarskie/snowboardowe zaczynamy z dziećmi w małych grupach pod opieką instruktora specjalizującego się w szkoleniu najmłodszych.

Nasi uczniowie wymagają specjalnie dla nich przygotowanego programu szkolenia i metod nauczania. Wiemy doskonale, że najlepszą metodą uczenia dzieci jest nauka poprzez zabawę. Chcemy, by narciarstwo i snowboard kojarzyło im się z ogromną frajdą i sprawiało im jak najwięcej radości. Nie zapominamy jednak o technice jazdy i zasadach bezpiecznego zachowania na stoku.

Szkolenie wspomagane jest użyciem wielu pomocy dydaktycznych, tak aby przekonać dzieci, że narciarstwo może sprawiać dużo przyjemności. Właśnie dlatego stosujemy szeroki wachlarz ćwiczeń i zadań.

Zajęcia dla najmłodszych przeplatane są zabawami ruchowymi. Czas ćwiczeń i ich ilość jest dostosowana do możliwości maluchów.

Grupy dziecięce dobierane są pod względem wieku i umiejętności.