Instruktorzy

Instruktorzy snowboardu i narciarstwa – Czarny Groń – Zadzwoń 509 715 601 – zapytaj o wolne terminy.

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Zajęcia nauki jazdy na nartach i snowboardzie prowadzimy od wielu lat. Zdobyte doświadczenie pozwoliło wypracować nam autorskie metody pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Instruktor Rafał Babiński

Tel: 509 715 601

Absolwent AWF Katowice.
Instruktor narciarstwa oraz pływania.

Swoje zamiłowanie do nart i pływania realizuję w pracy z dziećmi. Staram się zaszczepić swoje pasje oraz zmotywować dzieciaki do aktywnego stylu życia.

Instruktor narciarstwa Kasia Lach

Na stoku pracuje kilka sezonów. Jej łagodne i ciepłe podejście do dzieci to największy atut.

20161210_110324-collage

Instruktor narciarstwa Wojtek Wiśniowski

Na nartach od małego dziecka. Sport to jego życie a narciarstwo to pasja.

Na co dzień Student Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, w wolnych chwilach miłośnik zimowych sportów górskich. Jeździ na nartach od najmłodszych lat, a od 2014 roku uprawniony jest jako instruktor narciarstwa zjazdowego.

Cierpliwy, sympatyczny, punktualny i co najważniejsze wesoły, co gwarantuje naukę w bezstresowej atmosferze. Indywidualnie dopasowuje poziom do klienta, zwiększając go sukcesywnie. Podejście do najmłodszych sprawia, że dzieci chętnie wracają na jego lekcje. Dobra technika skłania do powrotu również dorosłych.

Instruktor, któremu z pewnością podziękujemy na koniec uczenia.

20161210_110942-collage

Instruktor Narciarstwa Wojtek Książek

Narty to moja pasja. Jeżdżę na nich od najmłodszych lat. Moja pasje chce przekazać wszystkim tym, którzy pragną spędzić czas aktywnie i na świeżym powietrzu.

Uczę zgodnie z zasadami PZN-u oraz poprzez zabawę. Nie brak mi cierpliwości w szkoleniu najmłodszych pociech i opornych kursantów, którzy nie raz powtarzają mi z uśmiechem, że dla nich narty to kosmos.

Nic mylnego, ale dla mnie dążenie do celu to podstawa i chce pokazać każdemu, ze cel jest na szczycie.

buryInstruktor Tomasz Bury

Instruktor narciarstwa, szkoleniem na Czarnym Groniu zajmuje się od kilku sezonów.

Specjalizuje się w szkoleniu młodych adeptów narciarstwa.Wszystko co robi to pełen profesjonalizm. Dzieci go uwielbiają.